Транспортна картка – Студентська

Де придбати транспортну картку “Студентська” ?

Придбати транспортну картку можна  у водіїв та контролерів на маршрутах. Продаж також здійснюється також у мережевих торговельних точках міста: “Нива”, “Тайстра”, кав’ярнях “Bacara” (to go), “Соціальний №1”, “Світанок”, “Класік”.


Яка вартість транспортної картки “Студентська”?

Вартість транспортної картки – 200 гривень, яка вже поповнена на 170 гривень.   Відтак просто придбайте її та одразу ж користуйтеся у комунальному транспорті. При кожній поїздці потрібно транспортну картку валідувати. На екрані валідатора висвітлиться, що проїзд оплачено і який залишок коштів по картці. 


Чи потрібний студентський квиток, якщо вже є транспортна картка?

Обов’язково потрібно мати із собою студентський квиток для перевірки контролером особи, яка має право на пільговий проїзд.


Як поповнювати транспортну картку?

Поповнити транспортну картку можна на сайті easypay.ua, в застосунку та терміналі EasyPay. Також доступним є поповнення транспортних карток у застосунку Приват24, терміналах та касах відділень ПриватБанк. Платіж проводиться на будь-яку суму.


Де діє транспортна картка?

Транспортна картка “Студентська” діє на всі тролейбусні маршрути. Вартість проїзду на період навчального року – 5 грн., а в комунальних автобусах проїзд для студентів здійснюється за повною вартістю квитка.


Як перевірити баланс транспортної картки?

Для зручності пасажирів ми створили Telegram бота, щоб пасажир легко та швидко перевірив залишок коштів на картці https://t.me/chtupaybot.

Як користуватися?
1️⃣ введіть номер картки, який вказаний на її зворотній стороні;
2️⃣ введіть суму останнього поповнення транспортної картки;
3️⃣ у нижньому вікні оберіть номер картки , доданої в акаунт;
4️⃣ отримайте інформацію по балансу транспортної картки.

У разі виникнення помилки в роботі транспортної картки, прикріпіть в даний чат-бот фото з її номером. Наші спеціалісти одразу перевірять та усунуть проблему.