Транспортна картка – Студентська


18.01.2024 року підписаний Договір між Департаментом транспорту та окремих питань комунального господарства Чернівецької міської ради та ТОВ « АЙКЮ ДИРЕКТ УКРАЇНА» про організацію та обслуговування автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському транспорті у Чернівецькій міській територіальній громаді. Оператор контролює та відповідає за всі процеси оплати за проїзд як в комунальному так і в громадському транспорті. Оплата проїзду, включаючи встановлення та обслуговування валідаторів, контроль за валідацією, розрахунки та вирішення проблем з оплатою – все це є зоною відповідальності транспортного оператора.
Контактні дані Оператора:


Де придбати транспортну картку “Студентська” ?

Придбати транспортну картку можна  у водіїв комунальних автобусів та тролейбусів. Продаж здійснюється також у мережевих торговельних точках міста: “Нива”, “Тайстра”, пекарнях&кондитерських “NikoNova”.


Яка вартість транспортної картки “Студентська”?

Вартість транспортної картки в буклетах – 200 гривень, яка вже поповнена на 150 гривень.   Відтак просто придбайте її та одразу ж користуйтеся у комунальному транспорті. При кожній поїздці потрібно транспортну картку валідувати. На екрані валідатора висвітлиться, що проїзд оплачено і який залишок коштів по картці. 


Чи потрібний студентський квиток, якщо вже є транспортна картка?

Обов’язково потрібно мати із собою студентський квиток для перевірки контролером особи, яка має право на пільговий проїзд.


Як поповнювати транспортну картку?

Транспортна картка може бути поповнена:

  • через застосунки: Приват24 , EasyPay та IQ ticket;
  • в терміналах: ПриватБанк, EasyPay та City24;
  • на сайті easypay.ua;
  • в касах відділень ПриватБанк;
  • касі офісу IQ ticket (без комісії).

Поповнюється транспортна картка на будь-яку суму.


Де діє транспортна картка?

Транспортна картка “Студентська” діє на всі тролейбусні та комунальні автобусні маршрути. Вартість проїзду в електротранспорті на період навчального року складає 6 грн., а в комунальних автобусах проїзд для студентів здійснюється за повною вартістю квитка.


Як перевірити баланс транспортної картки?

Для зручності пасажирів ми створили Telegram бота, щоб пасажир легко та швидко перевірив залишок коштів на картці https://t.me/chtupaybot.

Як користуватися?
1️⃣ введіть номер картки, який вказаний на її зворотній стороні;
2️⃣ введіть суму останнього поповнення транспортної картки;
3️⃣ у нижньому вікні оберіть номер картки , доданої в акаунт;
4️⃣ отримайте інформацію по балансу транспортної картки.

У разі виникнення помилки в роботі транспортної картки, прикріпіть в даний чат-бот фото з її номером. Наші спеціалісти одразу перевірять та усунуть проблему.