Транспортна картка – Учнівська


18.01.2024 року підписаний Договір між Департаментом транспорту та окремих питань комунального господарства Чернівецької міської ради та ТОВ « АЙКЮ ДИРЕКТ УКРАЇНА» про організацію та обслуговування автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському транспорті у Чернівецькій міській територіальній громаді. Оператор контролює та відповідає за всі процеси оплати за проїзд як в комунальному так і в громадському транспорті. Оплата проїзду, включаючи встановлення та обслуговування валідаторів, контроль за валідацією, розрахунки та вирішення проблем з оплатою – все це є зоною відповідальності транспортного оператора.
Контактні дані Оператора:


Як отримати транспортну картку “Учнівська”?

Учні, які навчаються на території Чернівецької міської територіальної громади отримують транспортні картки у своїх навчальних закладах. Для цього відповідальні особи навчальних закладів подають списки учнів до Управління освіти Чернівецької міської ради. Відтак, транспортні картки друкуються та видаються відповідно до списків.


Де діє транспортна картка “Учнівська”?

Транспортна картка “Учнівська” діє на весь електротранспорт, а також комунальні автобуси. У тролейбусах школярі їздять безоплатно, валідуючи тільки картку, а в автобусах проїзд – платний. На період навчального року школярі оплачують 7 грн., крім вихідних та святкових днів. Чинне рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради №458/24 від 09.08.2022 року.


Чи можна користуватися транспортною карткою “Учнівська” в комунальних автобусах?

Так, попередньо поповнивши баланс транспортної картки.

Транспортна картка може бути поповнена:

  • через застосунки: Приват24 , EasyPay та IQ ticket;
  • в терміналах: ПриватБанк, EasyPay та City24;
  • на сайті easypay.ua;
  • в касах відділень ПриватБанк;
  • касі офісу IQ ticket (без комісії).

Поповнюється транспортна картка на будь-яку суму.


Чи потрібен учнівський квиток, якщо вже є транспортна картка?

Контролер перевіряє наявність учнівського квитка. Якщо не буде документу, який підтверджує право на пільговий проїзд, то така особа нестиме адміністративну відповідальність згідно закону. До 16 років батьки чи опікуни учня, з 16 років – особисто!


Що робити, якщо загубив транспортну картку “Учнівська”?

Заяву на перевипуск пошкоджених чи втрачених персоніфікованих транспортних карток можна подати через ЦНАП за адресою: вул. Героїв Майдану, 7.

Для цього вам потрібно:

  • мати документи, що посвідчують особу та право на пільговий проїзд;
  • сплатити за повторне виготовлення транспортної картки через онлайн-банкінг чи у касах відділень банку.

Вартість повторного виготовлення транспортної картки становить 60 гривень.

Отримати персоніфіковану картку ви зможете в центральному відділенні ЦНАПу за адресою: вул. Героїв Майдану, 7. Очікуйте смс-повідомлення/телефонного дзвінка про її готовність. Для отримання транспортної картки “Учнівська” мати при собі довідку з місця навчання/учнівський квиток та документ, що посвідчує особу.


Як перевірити баланс транспортної картки?

Для зручності пасажирів ми створили Telegram бота, щоб пасажир легко та швидко перевірив залишок коштів на картці https://t.me/chtupaybot.

Як користуватися?
1️⃣ введіть номер картки, який вказаний на її зворотній стороні;
2️⃣ введіть суму останнього поповнення транспортної картки;
3️⃣ у нижньому вікні оберіть номер картки , доданої в акаунт;
4️⃣ отримайте інформацію по балансу транспортної картки.

У разі виникнення помилки в роботі транспортної картки, прикріпіть в даний чат-бот фото з її номером.Наші спеціалісти одразу перевірять та усунуть проблему.