Антифейк

В цьому розділі відображається інформація, що опублікована користувачами в мережі Інтернет, яка не відповідає дійсності, а також є маніпулятивною та недостовірною.

Неправдива інформація поширюється з метою дезінформування мешканців про діяльність комунального підприємства та його осіб. Поширюючи подібні фейкові сторінки, в тому числі: світлини, публікації та відеоматеріали створюється ілюзія негативного іміджу.

Наша ціль – це уникнення інформаційних маніпуляцій. Дбаємо про вашу ментальну безпеку!


  • Опублікована інформація даною особою не відповідає дійсності. Стежте за офіційними джерелами поширення інформації, які стосуються діяльності комунального підприємства “Чернівецьке тролейбусне управління”.
23 листопада 2023 року

  • Офіційною сторінкою комунального підприємства “Чернівецьке тролейбусне управління” у мережі фейсбук є наступна: перейти. Створені фейкові сторінки не є справжнім джерелом поширення інформації про діяльність підприємства. Необхідно це враховувати та відстежувати лише офіційні джерела.
19 жовтня 2023 року

  •  Подія зареєстрована як нещасний випадок на підприємстві, надані всі відповідні пояснення і документи. Рідним забезпечена виплата, першочергова матеріальна допомога. Проводяться необхідні слідчі дії. Публікуючи таку інформацію, недобросовісні особи зробили з болю батьків, рідних, колег особистий піар та інформаційний вкид. Цей випадок складно переживає кожен член нашого колективу. Для кожного з нас – це особистий біль.
19 жовтня 2023 року

Дані сторінки є фейковими. Особи висвітлюють неправдиву інформацію та видають себе за працівниців КП “Чернівецьке тролейбусне управління”, які насправді ними не являються.

12 січня 2024 року