Оплата проїзду в комунальному транспорті

Оплата проїзду в тролейбусах та комунальних автобусах №: 1,5,6,7,8,9,15,23,29 здійснюється лише безготівково. Пасажир обирає будь-який зручний для себе спосіб оплати: 

  • транспортною та банківською картками, які потрібно піднести до валідатора;
  • мобільним телефоном в якого є NFC-оплата;
  •  QR-кодом застосунків Приват24 та EasyPay;
  • квитком “Денний”;
  •  придбати заздалегідь квиток у терміналах самообслуговування: EasyPay,City24, Moneycom.

Квиток, придбаний в терміналах самообслуговування діє 60 хвилин. На ньому вказана дата та час оплати, а в межах часового ліміту можна пересідати без додаткової оплати.

Вартість загального квитка у тролейбусах складає 10 гривень, в автобусах – 14 гривень.

Для учнів вартість проїзду в автобусах складає 7 гривень на період навчального року, крім вихідних та святкових днів (відповідно до чинного рішення виконавчого комітету ЧМР №458/24 від 09.08.2022 року). Обов’язково мати із собою учнівський квиток для підтвердження особи. У тролейбусах учні їздять безоплатно протягом календарного року, валідуючи транспортну картку “Учнівська”.

Студенти їздять в автобусах по тарифу загального квитка і оплачують за проїзд – 14 гривень. У електротранспорті оплачують за проїзд 5 гривень на період навчального року. Обов’язково мати із собою студентський квиток для підтвердження особи.

Пільгові категорії громадян обов’язково валідують свої транспортні картки “Пільгова” при кожній поїздці в електротранспорті. Проїзд на всіх тролейбусних маршрутах є безоплатним, а також в комунальних автобусних маршрутів №:1,6,8,9,15,23. Обов’язкова валідація транспортної картки “Пільгова”.


Квиток “Денний” – це картонний квиток зі штрих-кодом, який діє протягом дня з моменту активації та дійсний до 23:00. Вартість квитка – 50 гривень та діє він на всі тролейбусні та автобусні маршрути №:1,5,6,7,8,9,15,23,29. Придбати його можна у водія.

Основними перевагами квитка “Денний” – це необмежена кількість поїздок впродовж дня. Як ним користуватися? Просто піднесіть його до валідатора. Тим самим ви зареєструєте поїздку, а квиток стане дійсним. При кожному заході в транспорт потрібно квиток валідувати.


Транспортну картку “Загальна”, “Учнівська”, “Студентська” можна поповнювати на будь-яку кількість поїздок та без комісій.

Робіть це в застосунку «Приват24» та “EasyPay”, платіжних терміналах: ПриватБанк,EasyPay, City24, Moneycom та касах відділень ПриватБанку. Також поповнити транспортну картку можна на сайті easypay.ua.

Баланс по транспортній картці можна переглянути під час реєстрації поїздки на екрані валідатора, де відображається інформація про залишок поїздок або в чат-боті @chtupaybot .

Адреси терміналів самообслуговування: