Оплата проїзду в комунальному транспорті

Оплата проїзду в тролейбусах та комунальних автобусах №: 1,5,6,7,8,9,15,23,29 здійснюється лише безготівково. Пасажир обирає будь-який зручний для себе спосіб оплати: 

  • транспортною та банківською картками, які потрібно піднести до валідатора;
  • мобільним телефоном в якого є NFC-оплата;
  •  QR-кодом застосунків Приват24 та EasyPay;
  • квитком “Денний”;
  •  придбати заздалегідь квиток у терміналах самообслуговування: EasyPay,City24, Moneycom.

Квиток, придбаний в терміналах самообслуговування діє 60 хвилин. На ньому вказана дата та час оплати, а в межах часового ліміту можна пересідати без додаткової оплати.

Вартість загального квитка у тролейбусах складає 12 гривень, в автобусах – 14 гривень.

Для учнів вартість проїзду в автобусах складає 7 гривень на період навчального року, крім вихідних та святкових днів (відповідно до чинного рішення виконавчого комітету ЧМР №458/24 від 09.08.2022 року). Обов’язково мати із собою учнівський квиток для підтвердження особи. У тролейбусах учні їздять безоплатно протягом календарного року, валідуючи транспортну картку “Учнівська”.

Студенти їздять в автобусах по тарифу загального квитка і оплачують за проїзд – 14 гривень. У електротранспорті оплачують за проїзд 6 гривень на період навчального року. Обов’язково мати із собою студентський квиток для підтвердження особи.

Пільгові категорії громадян обов’язково валідують свої транспортні картки “Пільгова” при кожній поїздці в електротранспорті. Проїзд на всіх тролейбусних маршрутах є безоплатним, а також в комунальних автобусних маршрутів №:1,6,8,9,15,23. Обов’язкова валідація транспортної картки “Пільгова”.


Квиток “Денний” – це картонний квиток зі штрих-кодом, який діє протягом дня з моменту активації та дійсний до 23:00. Вартість квитка – 50 гривень та діє він на всі тролейбусні та автобусні маршрути №:1,5,6,7,8,9,15,23,29. Придбати його можна у водія.

Основними перевагами квитка “Денний” – це необмежена кількість поїздок впродовж дня. Як ним користуватися? Просто піднесіть його до валідатора. Тим самим ви зареєструєте поїздку, а квиток стане дійсним. При кожному заході в транспорт потрібно квиток валідувати.


Транспортну картку “Загальна”, “Учнівська”, “Студентська” можна поповнювати на будь-яку кількість поїздок та без комісій.

Транспортна картка може бути поповнена:

  • через застосунки: Приват24 , EasyPay та IQ ticket;
  • в терміналах: ПриватБанк, EasyPay та City24;
  • на сайті easypay.ua;
  • в касах відділень ПриватБанк;
  • касі офісу IQ ticket (без комісії).

Поповнюється транспортна картка на будь-яку суму.

Баланс по транспортній картці можна переглянути під час реєстрації поїздки на екрані валідатора, де відображається інформація про залишок поїздок або в чат-боті @chtupaybot .

Адреси терміналів самообслуговування: