Транспортна картка – Пільгова

Де можна отримати пільгову транспортну картку?

Про готовність транспортної карти “Пільгова” повідомляють смс-повідомленням/телефонним дзвінком. Отримати картку можна у центральному відділенні ЦНАПу за адресою: вул. Героїв Майдану, 7. Із собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та пільгове (пенсійне) посвідчення.


Як подати документи на виготовлення пільгової  транспортної  картки?

Якщо ви фактично проживаєте на території Чернівецької міської територіальної громади, заявку можна подати в центральному відділенні ЦНАПу за адресою: вул. Героїв Майдану, 7.

Якщо ви фактично проживаєте в одній із територіальних громад м. Чернівці, заявку потрібно подати в місцевому відділенні ЦНАПу громади.


Для чого потрібна картка, якщо вже є документ, який дозволяє пільговий проїзд?

Транспортна картка містить багатофункціональний чіп, завдяки якому можна облікувати кількість пасажирів у комунальному транспорті. Крім того, на пільгових картках є фотографія особи, якій надається така пільга, тобто вона персональна. Щоб здійснити поїздку потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО піднести картку до валідатора при кожному заході в транспортний засіб.


Як користуватися транспортною карткою “Пільгова”?

При кожній поїздці піднесіть картку до валідатора. Відтак ваша поїздка буде зареєстрована.


Як здійснюється безоплатний проїзд, якщо громадянин пільгової категорії зареєстрований не в Чернівецькій міській територіальній громаді?

Якщо ви зареєстровані не в Чернівецькій міській територіальній громаді, тоді отримати транспортну картку можете, якщо: Ваша громада уклала договір на відшкодування пільгового проїздру та виготовлення транспортних карток, або якщо Ви працюєте/фактично проживаєте на території Чернівецької міської територіальної громади. У такому випадку, для отримання транспортної картки мати при собі довідку з місця роботи/Акт про фактичне місце проживання та паспорт.


Де діє транспортна картка “Пільгова”?

Транспортна картка “Пільгова” діє на весь  електротранспорт, а також в комунальних автобусах, де передбачені пільгові місця: № 1,6,8,9,15,23.

Немає обмежень у кількості пільгових місць на маршрутах. Зверніть увагу, що пільговий проїзд тільки за умови валідації транспортної картки “Пільгова”.Які категорії населення можуть отримати пільгову транспортну  картку?

Перелік категорій громадян, які мають право на пільгове перевезення:


18.01.2024 року підписаний Договір між Департаментом транспорту та окремих питань комунального господарства Чернівецької міської ради та ТОВ « АЙКЮ ДИРЕКТ УКРАЇНА» про організацію та обслуговування автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському транспорті у Чернівецькій міській територіальній громаді.

Оператор здійснює технічне обслуговування транспортних карток.
Контактні дані Оператора: