Як поповнити транспортну картку “Загальна”, “Учнівська” та “Студентська”?

Тра 31, 2023 Новини

В застосунку «Приват24», платіжних терміналах та відділень ПриватБанк можна зручно поповнювати транспортні картки.Також це можна зробити на сайті easypay.ua, в застосунку та терміналі EasyPay.

Платіж проводиться на будь-яку суму та без комісії, а баланс по картці можна переглянути під час її валідації у тролейбусі чи автобусі. Відеоінструкцію дивіться нижче.

Загальний квиток у тролейбусах вартує 10 гривень, в автобусах – 14 гривень.

Для учнів вартість проїзду в автобусах 7 гривень на період навчального року, крім вихідних та святкових днів. Обов’язково мати із собою учнівський квиток для підтвердження особи.

Студенти їздять в автобусах по тарифу загального квитка і оплачують за проїзд – 14 гривень. У електротранспорті оплачують за проїзд 5 гривень на період навчального року. Обов’язково мати із собою студентський квиток для підтвердження особи.

Пільгові категорії громадян обов’язково валідують свої транспортні картки “Пільгова” при кожній поїздці. В червні контролери продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з пасажирами пільгових категорій. Якщо особа встигла подати заявку на виготовлення транспортної картки “Пільгова” до 1 червня, тоді контролер перевірить ваші дані в базі реєстрації.

Безоплатний проїзд комунальних автобусах №6,8,9,15 здійснюється за наявності та валідації транспортної картки “Пільгова”.

Відеоінструкція як поповнити транспортну картку через термінал EasyPay
Відеоінструкція як поповнити транспортну картку через застосунок Приват24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *