Лют 13, 2023 Новини

Як працюватиме транспортна картка у Чернівцях?

В комунальному транспорті впроваджується електронний квиток. Він дозволяє покращити облік пасажирів, звільнить водіїв від функції обілечування пасажирів, здійснювати посадку-висадку пасажирів на всі двері. Оптимізує економічну роботу та дасть змогу оцінити стан комунального транспорту. 

Транспортна картка (електронний квиток) – це картка, яка має всередині багатофункціональний чіп з протоколом шифрування AES, завдяки якій можна розрахуватися за проїзд безготівковим способом. Вона буде представлена у  4 видах: “Загальна”, “Пільгова”, “Учнівська”, “Студентська”.

Транспортну картку “Пільгова” отримає кожен пільговик безкоштовно. Ми вже розпочали збір та обробку даних осіб, що мають право на пільговий проїзд, для підготовки та видачі пільгового електронного квитка (транспортних карток). 

Для подачі заяви потрібно заповнити  реєстраційну форму на сайті підприємства за посиланням:

ЗАПОВНИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ

Пільговики, які  вже подали заявку на виготовлення пільгової транспортної картки, будуть сповіщені про її готовність за допомогою смс-повідомлення або телефонного дзвінка.  Невдовзі ми повідомимо місце прийому документів на виготовлення пільгових квитків, де кожен пільговик зможе подати їх особисто.

Транспортну картку “Загальна” можна буде придбати у мережевих магазинах роздрібної торгівлі. Такі точки продажу будуть відповідно забрендовані. Поповнювати її  за номером можна на будь-яку кількість поїздок через  термінали, інтернет-банкінг тощо. 

Транспортні картки “Студентська” та “Учнівська” будуть видаватися централізовано через заклади освіти. Учні їздитимуть безкоштовно, тільки валідуючи картку. Студенти у комунальному транспорті їздять із 50% знижкою. 

Як користуватися е-квитком?

Оплата за проїзд здійснюється за допомогою валідатора. Вони встановлюються на кожні двері транспортного засобу, щоб пасажири оплачували зручно за проїзд. Достатньо буде піднести картку до валідатора, і проїзд оплачено. Баланс по транспортній картці буде видно під час валідації картки. Громадяни з правом пільгового проїзду і далі будуть користуватись транспортом безкоштовно. Так само як і інші пасажири,вони повинні реєструвати свою поїздку через валідатор. Це так званий «нульовий квиток» для пільгових категорій, який дозволить вирішити проблему компенсацій за пільгові перевезення.   У транспорті працюють контролери, які допомагатимуть валідувати транспортні картки. 

Протягом останніх років таку систему оплати за проїзд запровадили вже у багатьох українських містах. На старті до її реалізації знаходяться вже Чернівці. 

Відповіді на будь-які запитання щодо е-квитка можна отримати за телефоном +380671113056.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *