Електронний квиток

Лют 12, 2023 Новини

“Передайте за двох”, “А де моя решта, чому не віддали?”. Забути про ці звичні для громадського транспорту фрази дозволяє електронний квиток.

Що ж це таке?

Електронний квиток – це автоматизована система оплати за проїзд. 

Є щонайменше декілька причин вводити е-квиток у комунальному транспорті.

  • По-перше, пасажири матимуть змогу пересісти на інший тролейбус без додаткової оплати протягом певного часу. Це економить їх кошти. 
  • По-друге, помітна економія на друку квитків: близько 300 000 гривень в рік.
  • По-третє, покращується облік пасажирів, як пільгових так  і платних. Е-квиток насправді покаже, якими мають бути компенсації за перевезення пільгових категорій населення.
  • По-четверте, підприємство буде отримувати  актуальну інформацію про обсяги перевезення, додавати більше  тролейбусів де це буде необхідно. Або навпаки, об’єднати спільні маршрути. Також зрозуміти стан і проблеми комунального транспорту.
  • По-п’яте, електронний квиток розвантажує водія, посадка-висадка відбувається на всі двері, і як результат збільшиться експлуатаційна швидкість транспорту.

Як це буде працювати?

Ви купуєте транспортну картку.  Вона буде представлена у 4 варіантах під кожну категорію населення: “Загальна”, “Студентська”, “Учнівська”, “Пенсійна”. Це буде ваш е-квиток, який можна буде поповнювати на певну кількість поїздок і користуватися нею у транспорті. 

Поповнити свою картку кожен зможе через термінали, інтернет-банкінг, каси найбільших мережевих супермаркетів міста. Про всі деталі ми повідомимо незабаром.  

Пасажири, які до цього їздили безкоштовно (пільговики) і надалі будуть так їздити. Але вже з пільговою карткою, яку можна буде  отримати також безоплатно. Порядок отримання та видачі таких карток ми обов’язково оприлюднимо. 

Кожен учень, як і пільговик отримає свою транспортну картку, якою буде користуватися у міському комунальному транспорті. 

Картка -це не просто пластик, а інструмент для обліку пасажирів. З ним не прийдеться довго чекати на решту  та стояти у черзі до водія. 

Зробимо  разом наше місто сучасним та комфортним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *