Зустріч більше півсотні представників електротранспортних підприємств в Одесі.

Зустріч більше півсотні представників електротранспортних підприємств в Одесі.

9 вересня, в м. Одеса відбулася зустріч більше півсотні представників електротранспортних підприємств з 27 міст країни.✅
Чернівецьке тролейбусне управління представляли Андрій Долгий, виконуючий обов’язки начальника ЧТУ та Олександр Присяжнюк, керівник служби ремонту та технічного обслуговування рухомого складу ЧТУ.
✔️Представник міністерства інфраструктури Василь Маміч висловив повну підтримку транспортникам з боку уряду та доповів про хід запровадження програми “Міський громадський транспорт України”. Завдяки їй міста країни отримують змогу за кредитні кошти купувати нові трамваї, тролейбуси та електробуси.
-Всього європейські фінансові структури готові вкласти в проект розвитку українського громадського транспорту до мільярда євро”, – зазначив він.
✔️Під час свого виступу голова “Укрелектротрансу” Володимир Вірченко розповів про законодавчі ініціативи “Укрелектротрансу”, зокрема про позицію по електробусам.
-Ми подали до Верховної ради альтернативний законопроект, в якому вимагаємо зарахувати електробуси до міського електротранспорту нарівні з трамваями та тролейбусами, в той час, як зараз вони мають формулювання «електромобіль», що є різновидом автобуса, – зауважив Вірченко.
✔️Учасники зустрічі в Одесі також ознайомилися із виробничими потужностями вагоноремонтних майстерень КП “ОМЕТ”, трамвайного депо №1 та інформаційного центру КП “ОМЕТ”.
+2
1 830
Охоплено людей
359
Взаємодія
Просувати допис
38
1 коментар
9 поширень
Подобається

Коментувати
Поширити