За півтора тижні вулицями Чернівців курсуватимуть нові тролейбуси

За півтора тижні вулицями Чернівців курсуватимуть нові тролейбуси

До Чернівців привезли нові тролейбуси з Дніпра.
Вони пройшли відповідні випробування і за півтора тижні мають курсувати вулицями міста.
Машина може проїхати до 15 кілометрів без підключення до контактної мережі, тобто використовуючи одну батарею. Тут є кондиціонер, сміттєві баки, а в салоні може поміститися до 90 пасажирів. Тролейбус також оснащений камерами відеоспостереження. Нові тролейбуси із низькою підлогою, обладнані підйомником для людей із інвалідністю.

У тролейбусному управлінні зараз проводять курси для водіїв, що будуть керувати цими машинами.
Один такий тролейбус обійшовся міській раді в 7 мільйонів гривень. Там кажуть, закупівля чотирьох нових машин для тролейбусного управління загалом проблеми не вирішить.
«Чотири тролейбуса не вирішать ситуації. Це скоріше показові машини, наче символ майбутнього. Зараз проблема така, що водіїв бракує, аніж самих машин», – зазначає заступник Чернівецького міського голови Володимир Середюк.
Курсувати вулицями міста нові тролейбуси мають через півтора тижня, за маршрутом вулиць Гагаріна-Головна. Два інших нових тролейбуса мають доправити до Чернівців наприкінці квітня.
Нагадаємо, тролейбусне управління уклало договір на закупівлю чотирьох нових машин, загальною вартістю майже 30 мільйонів гривень.
Джерело: http://promin.cv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.