За наявності вільних місць з 10 години ранку транспортом зможуть користуватися громадяни без довідок з місця роботи

За наявності вільних місць з 10 години ранку транспортом зможуть користуватися громадяни без довідок з місця роботи

На період роботи транспорту в режимі спеціальних перевезень при  наявності вільних сидячих місць у Чернівцях з 2 липня дозволено з  10.00 години до 22.00 години проїзд іншим категоріям громадян за умов дотримання  протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину.

До 10 години ранку транспортом можуть користуватися лише мешканці, які добираються на роботу,  пред’явивши спецпроїзний, посвідчення або довідку з місця роботи. Таке рішення прийнято 1 липня на засіданні  міської комісії  питань ТЕБ та НС, яке провів міський голова Олексій Каспрук.

До салону транспортного засобу громадян  впускатимуть лише за наявності захисної маски та без ознак ГРВІ. Перевезення пасажирів в режимі спеціальних перевезень в умовах карантину  здійснюється в  межах кількості місць для сидіння , передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб.

Пільги на оплату проїзду у режимі спецперевезень не діють. У зв’язку із відновленням за рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень приміського та міжміського внутрішньо обласного сполучення  вирішено  припинити довезення за кошти міського бюджету медичних працівників з районів області.

Водночас  медики продовжують користуватися безкоштовним проїздом у міському електротранспорті при пред’явлення спеціального проїзного.

Міський голова Олексій Каспрук, зважаючи на численні звернення чернівчан,  звернувся до голови ОДА Сергія Осачука з проханням розглянути можливість та надати дозвіл на відновлення внутрішнього залізничного сполучення з м. Чернівці за умов дотримання  протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину.

 

Джерело: http://chernivtsy.eu/portal/