З 1 серпня проїзд в тролейбусі – 3 гривні

З 1 серпня проїзд в тролейбусі – 3 гривні

Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради.  У Чернівцях виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про збільшення з 1 серпня цього року вартості проїзду в громадському електротранспорті в півтора рази – з двох до трьох гривень за поїздку. Як повідомляє УНІАН, відповідне рішення було ухвалене на черговому засіданні 8 голосами членів виконкому (загальна кількість членів виконкому – 12). Читати ще 24 мільйони гривень депутати виділили на закупівлю тролейбусів та модернізацію контактної мережі. У проекті рішення пропонувалося встановити тариф за проїзд для пасажирів у розмірі 2,5 грн (на умовах безготівкової оплати) та 3 грн (на умовах оплати готівкою).

Проте під час розгляду цього питання секретар міськради Василь Продан запропонував встановити однакову суму для готівкової та безготівкової оплати за проїзд – у розмірі 3 грн. Ця пропозиція була підтримана більшістю членів виконкому.

Також проектом рішення передбачений тариф на перевезення пасажирів у тролейбусах в нічний час (з 23.00 до 05.00) у розмірі 8 грн за поїздку незалежно від форми оплати.

Водночас знижки та пільги на проїзд у тролейбусах в нічний час не діятимуть для жодної категорії громадян. Рішення передбачає, що вартість проїзду в тролейбусах для студентів вузів та учнів професійно-технічних училищ становить 2 грн за поїздку у період навчального року.

Разом з тим, проїзд у тролейбусах для учнів шкіл встановлено у розмірі 1 грн за поїздку на період календарного року. Згідно з нововведеннями, вартість проїзного квитка, який дозволяє пасажирові безкоштовно користуватися електротранспортом протягом місяця, становить 150 грн. Рішення передбачає також, що безготівкова оплата за проїзд у тролейбусах має бути запроваджена не пізніше 1 жовтня 2018 року.
Джерело:  http://acc.cv.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.