Відслідковуйте рух тролейбусів онлайн.

Відслідковуйте рух тролейбусів онлайн.

Звертаємо увагу і нагадуємо, що маршрути тролейбусів відображаються на сайті:https://transport.cv.ua

Саме ця система GPS-моніторингу руху транспорту Desyde GPS Tracker відображає тролейбуси на лінії.

Ми нагадуємо про це ще раз, адже, пишучи звернення у ЧТУ чи коментарі на різних ФБ- сторінках, що, мовляв, не бачать тролейбусів на лінії, посилаються на сайт: www.trans-gps.cv.ua. Тут не відображається рух всіх тролейбусів!
До прикладу, вчора поширювалася неправдива інформація, що ЧТУ не справляється з пасажиропотоком, вказуючи, що на 6-му тролейбусному маршруті зранку працювало лише три тролейбуси і дадавався фотоскрін частини сайту, до того ж не: www. transport.cv.ua.

Насправді, із самого ранку на шостому тролейбусному маршруті працювало вісім тролейбусів. Інтервал руху – 15 хвилин. Це якщо не має заторів або ж поломок на лінії. Як наприклад, знову ж таки вчора зранку, коли на кільці готелю “Турист” трапився обрив контактного проводу і тролейбуси 45 хвилин стояли. Це такі причини, які ніхто не може передбачити…

❗GPS -трекери є в кожному тролейбусі. Трекери нові, їх оновлення триває. Технічних збоїв у їх роботі зараз фактично не буває. Це можна бачити, відслідковуючи рух тролейбусів на сайті:
https://transport.cv.ua