“Від кожного із нас залежить, як розвиватиметься тролейбусне управління».

“Від кожного із нас залежить, як розвиватиметься тролейбусне управління».

Сьогодні у ЧТУ відбулася робоча зустріч директора департаменту транспорту та поводження з відходами Петра Лисака та радника Чернівецького міського голови Андрія Долгого із колективом адміністрації тролейбусного управління.
Вони також побували у цехах технічного обслуговування та планових ремонтів, і в диспетчерській.
Петро Лисак зауважив, що фактично з 1-го липня повноцінно почав працювати очолюваний ним новостворений департамент. І додав, що такі зустрічі з колективом підприємства будуть відбуватися якомога частіше.
-Міська влада та депутати мають виправдати довіру перед чернівчанами щодо якісного пасажирського перевезення, – сказав Андрій Долгий. – А від кожного з вас тут присутніх залежить, що говоритимуть городяни і як розвиватиметься саме підприємство.
Директор департаменту Петро Лисак запевнив, що департамент буде допомагати і робити все, аби тролейбусне управління змінювалося, і змінювалося у швидкий термін.
-І міський голова, і депутати бачать ЧТУ потужним комунальним підприємством, яке є достойним конкурентом приватним перевізникам, -зазначив він. – Зараз ми аналізуємо сітку міських маршрутів і ті сили, які наявні у ЧТУ. Коли місто закупить автобуси, тролейбусне управління стане конкурентоспроможним і це дасть змогу перекривати частину маршрутів. Коли кожен із нас, із вас, робитиме свою роботу чесно і ця робота грунтуватиметься на довірі один до одного, лише тоді буде результат. Позиція влади – щоб підприємство виправдовувало довіру пасажирів і було прибутковим.
Начальник ЧТУ Петро Продан зауважив:

-Зараз у ЧТУ колектив, який націлений на результат. Деякі працівники, які ще вчора займали нижчі посади, очолили відділи, адже добре знають роботу із середини. Але разом з тим, часто чернівчани скаржаться на якість обслуговування у тролейбусах. Вже невдовзі ми проведемо серію тренінгів для водіїв та кондукторів. Хочемо зробити все для того, аби пасажири говорили про тролейбусне управління лише найкраще та надавали перевагу нашому транспорту.