Увага! Вулицею Хотинською не їздитимуть  тролейбуси.

Увага! Вулицею Хотинською не їздитимуть тролейбуси.

21 та 22 квітня тролейбуси №5 курсуватимуть лише до Дріжджзаводу, а тролейбуси №11 не курсуватимуть взагалі.

 

Як відомо, на вулиці Хотинській триває ремонт проїжджої частини. З 19 квітня до 1 серпня повністю перекрито частину вулиці Хотинської у Чернівцях, на ділянці від вул. П. Ткачука (залізничний переїзд) до вул. Енергетичної.

Відтак тролейбуси №5, які їздили за маршрутом «Південно-Кільцева – Калинівський ринок»,  змінять свій рух та курсуватимуть лише до кільця, до Дріжджзаводу. Натомість рух тролейбусів №11 у ці дні скасовано, нагадаємо,  вони курсували за маршрутом «Садгора-Дріжджзавод». Про будь-які подальші зміни руху тролейбусів інформуватимемо додатково.

  • Хочу повідомити чернівчанам, що інтервал руху тролейбусів номер 5 не скоротився, – каже Петро Продан, начальник Чернівецького тролейбусного управління. – Маршрут скоротився, а сам інтервал руху – ні. На цих рейсах працює така ж кількість тролейбусів, як зазвичай. Тому дістатися до потрібного місця люди зможуть навіть швидше. Щодо машин, які курсували за тролейбусним маршрутом номер 11, то вони тимчасово буть задіяні на інших маршрутах.

На кожній зупинці кондуктор тролейбуса повідомляє, що тролейбус не їде вулицею Хотинською через ремонт.