Увага! У Чернівцях змінено графік руху службових тролейбусів

Увага! У Чернівцях змінено графік руху службових тролейбусів

Право на проїзд у них мають працівники медзакладів та люди, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста.
Тролейбуси №№2, 3, 8, 9,11 (укорочений маршрут «Дріждзавод-Садгора») відтепер курсуватимуть з 7:00 до 9:30 та з 17:00 до 21:00.
Таке рішення прийняла міська комісія з питань ТЕБ та НС, повідомляє Чернівецька міська рада.
Право на проїзд в службових тролейбусах мають винятково працівники медзакладів, а також працівники підприємств, установ та організацій, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста.
Рух громадського транспорту для інших категорій громадян тимчасово призупинено.
Вхід у тролейбус дозволено лише за наявності посвідчення та маски.
Для всіх медичних працівників проїзд у службових тролейбусах є безкоштовним, для решти працівників, які мають право на проїзд в службових тролейбусах, вартість поїздки становить 5 гривень.
Водії та кондуктори тролейбусів попереджені, що в разі перевезення пасажирів без масок і без посвідчень, будуть оштрафовані на 17 тисяч гривень.
Чернівчан закликають дотримуватися правил користування службовим транспортом, не провокувати водіїв та кондукторів на порушення, не виходити без крайньої необхідності з дому, не наражати на небезпеку себе і оточуючих.

Джерело: https://acc.cv.ua/