Урочисте зібрання колективу до 30-ї річниці Незалежності України.

Урочисте зібрання колективу до 30-ї річниці Незалежності України.

«Наша спільна мета – успішне підприємство та вдячні пасажири».
Сьогодні у ЧТУ відбулося урочисте зібрання колективу, присвячене 30-й річниці Незалежності України.
Серед присутніх працівників тролейбусного управління була особлива гордість нашого підприємства – учасники бойових дій на Сході України. Працівників, які захищали нашу країну від російського агресора, у ЧТУ є 13: водії тролейбуса, кондуктори, працівники цехів…
Андрій Долгий, виконувач обов’язки начальника Чернівецького тролейбусного управління, привітав колектив зі святом. І зауважив, що зробити підприємство успішним – це спільна мета, і робота кожного є важливою.
Андрій Анатолійович вручив грамоти та подяки працівникам підприємства – за сумлінну роботу. А захисникам України – за захист суверенітету та незалежності України. Вшанували пам’ять всіх захисників України хвилиною мовчання.
У цей день хочемо поіменно назвати працівників ЧТУ, які є учасниками бойових дій на Сході України.
Це Погорецький Андрій, Кудельницький Петро, Пінтескул Ярослав, Шатько Олександр, Візітіу Дмитро, Понич Микола, Вакарюк Григорій, Будняк Олег, Кій Іван, Цинта Олександр та єдина жінка-захисниця, кондукторка Джаловська Тетяна. Двоє наших працівників несуть службу на Сході України зараз, це Бахтін Артем та Віктор Шевчук.
Треба відзначити, що більшість наших Героїв із ЧТУ потрапили у першу хвилю мобілізації і без вагань пішли виконувати свій обов’язок.
Петро Кудельницький, начальник контактно-кабельної дільниці ЧТУ розповів:
✔️-Пішов служити у 2014 році, у вже нині всім знаній 95-й окремій аеромобільній десантній бригаді. Ми були на Сході одні з перших. Я брав участь у визволенні Слов’янська та Краматорська.
Кій Іван, водій тролейбусів №3 та №5, брав учать в обороні Луганського аеропорту.
✔️-Місяць ми провели в аеропорту в оточенні, – пригадує Іван. – Це була гаряча точка, і досі спокійно про це не можу розповідати… Був там водім БТРа. Ми всі, хто були на Сході України, зараз у запасі. Бо війна ще не закінчилася, і кожен повинен бути готовий захистити свою країну.
+10
6 063
Охоплено людей
1 202
Взаємодія
Просувати допис
93
12 коментарів
29 поширень
Подобається

Коментувати
Поширити