У міській раді відбувся звіт в.о. начальника ЧТУ Андрія Долгого.

У міській раді відбувся звіт в.о. начальника ЧТУ Андрія Долгого.

Йшлося про роботу підприємства за липень-жовтень. Журналісти також мали можливість поставити свої запитання.
Керівник ЧТУ розповів про те, що вдалося зробити за цей період і про плани на наступний рік, про придбання нових автобусів і тролейбусів, про нові маршрутні мережі для електротранспорту та про перехід на безготівкову систему оплати у тролейбусах.
Станом на 31 жовтня чисельність підприємства становить 575,5 штатних одиниць, фактична чисельність складає 452 працівника.
На балансі КП «Чернівецьке тролейбусне управління» перебуває 92 тролейбуси та 3 автобуси.
ЧТУ надає послуги з перевезення пасажирів по 11 тролейбусних маршрутах, та одному автобусному маршруті №15.
Економічний аналіз розвитку тролейбусного управління за звітній період роботи 2021 року в порівнянні з періодом 2020 року, показав збільшення власних доходів на 1 541 459 грн. по всіх основних статтях власних надходжень.
За ці чотири місяці зібрано виручки через валідатори на суму 439 тис. грн.
У липні-жовтні було оновлено матеріальну технічну базу комунального підприємства, серед іншого – проведено ремонт шести одиниць рухомого складу середнього ремонту, десять одиниць рухомого складу технічного обслуговування №2 (ТО2).
Згідно програми розвитку комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» на 2022 рік, варто відзначити, зокрема, такі головні пункти:
– ЧТУ бере участь у Програмі розвитку пасажирського транспорту Чернівецької міської громади на 2021 – 2023 р.р. ( згідно даної програми до кінця року ЧТУ отримує 5 автобусів, у 2022 р. – 25 автобусів, у 2023 р. – 10 автобусів);
– оголошено тендер для придбання нових низькополих тролейбусів на умовах фінансового лізингу на суму 50,0 млн. грн.,
– заплановано підвищити в комунальному транспорті рівень доступності для людей із інвалідністю,
– заплановано доукомплектування робочих цехів обладнанням та мийного комплексу, необхідним устаткуванням задля підвищення виконання щоденних функцій ремонту та мийки,
– відпрацьовується спільно із департаментом транспорту нові маршрутні мережі для електротранспорту; проводиться розробка нових, потенційних маршрутів,
– впроваджується нова модель випуску тролейбусів на маршрути із дотриманням рівномірного випуску в першу та другу зміну, для зменшення інтервалів протягом дня.
2 967
Охоплено людей
652
Взаємодія
Просувати допис
103
10 коментарів
Поширили: 16
Подобається

Коментувати
Поширити