У ЧТУ відбувся випуск нової групи водіїв тролейбуса.

У ЧТУ відбувся випуск нової групи водіїв тролейбуса.

Курс завершили дев’ять осіб, всі – чоловіки.

 

Всі вони шість місяців проходили відповідне навчання. І сьогодні начальник ЧТУ Петро Продан вручив їм свідоцтва про те, що вони здобули професію водія категорії «Т» (тролейбус).

Всі, хто бажає стати водієм тролейбуса, такий курс повинен пройти обов’язково. Навчання є теоретичним та практичним, воно проходить в тролейсному управлінні та в автошколі.

На курсах вивчають будову тролейбуса, практичне керування тролейбусом. Опісля цього, майбутні водії здають внутрішні іспити з правил дорожнього руху та будови тролейбуса, а також з практичного керування.  І всі вони отримують  свідоцтва про те, що  здобули професію водія категорії «Т» (тролейбус).

Відтак всі допускаються на підставі цього свідоцтва до іспитів у ДАІ. І після отримання посвідчення водія тролейбуса,  приступають до роботи: спочатку як водій-стажер під наглядом наставника.

Зазвичай у ЧТУ на рік випускають одну-дві групи водіїв тролейбуса.  Записатися можуть всі охочі, віком від 21 року.

Зараз вже набрана друга група на курси водіїв тролейбуса, де є вже вдвічі більше учнів – 20-ть , і в цій групі є й жінки. У тролейбусному управлінні потреба у водіях тролейбуса є завжди.