У ЧТУ обстежили та випробували автобус «Ataman А092H6».

У ЧТУ обстежили та випробували автобус «Ataman А092H6».

Як відомо, у четвер, 20 травня, у Чернівцях тестували автобус моделі “Ataman” від АТ “Черкаський завод”. Керівництво міста – міський голова Роман Клічук та його заступник Ігор Крохмаль, разом із представниками заводу, оглянули модель, обговорили його технічні харектеристики, автобус також був випробуваний на дорогах. Вже предметніше обговорення відбулося у ЧТУ.

Автобуси моделі «Ataman» виготовляють у Черкасах вже 5 років. За цей час завод продав більше тисячі автобусів у різні міста України. 8-ми метровий автобус може перевозити 52 пасажири одночасно. Є можливість заїзду людей на інвалідних візках завдяки відкидному трампу з можливістю гідравлічного підняття корпусу. Оснащений системою кондиціонування

Впродовж двох днів технічні спеціалісти  Чернівецького тролейбусного управління оглядали та випробовували експериментальний зразок міського автобуса I-го  класу «Ataman А092H6».

Вони відзначили, що високоякісно зроблена рама, ходова частина, несучі частини кузова. Рама підсилена, має високий рівень заводської антикорозійної обробки. Ефективна гальмівна система.

Електромережа (устаткування) адаптована до підключення валідаторів, приладів GPS- моніторингу, приладів моніторингу пасажиропотоку, внутрішньої відеокамери чи реєстратора. Оснащений зовнішніми електронними інформативними табло.

Автобус також було випробувано з пасажирами. Після заповнення салону 18-ма пасажирами, його хід став набагато м’якшим.

З урахуванням побажань заводу щодо комплектації, КП «Чернівецьке тролейбусне управління» пропонує розглянути модель автобуса «Ataman А092H6» як базову для придбання в рамках «Програми розвитку пасажирського транспорту Чернівецької міської територіальної громади на 2021- 2023 роки».