У Чернівцях пільговики платитимуть за проїзд картками: коли почнуть діяти зміни

У Чернівцях пільговики платитимуть за проїзд картками: коли почнуть діяти зміни

У Чернівцях перевезення у тролейбусах пасажирів пільгових категорій населення з 1 жовтня 2020 року здійснюватимуть за безготівковою формою оплати проїзду.

Такі зміни передбачені рішенням виконавчого комітету міськради про подорожчання вартості проїзду, яке було ухвалене сьогодні, пише molbuk.ua

Зокрема, рішення передбачає, що перевезення громадян пільгових категорій у міському електричному транспорті з 1 жовтня 2020 року здійснюватимуться за наявності у пасажира пільгової категорії “Картки чернівчанина” для проведення безготівкового розрахунку.

Також з 1 жовтня 2020 року зміни торкнуться пільгового перевезення у тролейбусах студентів та учнів училищ та шкіл.

“Знижки (пільги) на проїзд у міському електричному транспорті з 01.10.2020 р. для студентів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, учнів шкіл діють при безготівковій оплаті за проїзд електронними засобами платежу – банківською, транспортною карткою, Карткою чернівчанина тощо, за умови наявності студентського/учнівського квитка”, – йдеться у рішенні виконавчого комітету.

Раніше повідомлялося, що згідно з ухваленим рішенням, тариф на проїзд у тролейбусах з 1 березня буде встановлено у розмірі 5 грн за поїздку.

Окрім того, виконком передбачив, що вартість проїзду в електротранспорті для студентів та учнів професійно-технічних навчальних закладів становить 3 грн за одну поїздку на період навчального року.

При цьому, для учнів шкіл вартість проїзду становитиме одну гривню за одну поїздку на період календарного року.

 

Джерело: https://molbuk.ua/