У Чернівцях хочуть запустити новий тролейбусний маршрут до села Коровія

У Чернівцях хочуть запустити новий тролейбусний маршрут до села Коровія

Передбачається, що тролейбус курсуватиме від Соборної площі до автозаправки у селі Коровія. Це буде експериментальний маршрут.

У Чернівцях запустять новий пробний тролейбусний маршрут до села Коровія.

Про це під час прямого ефіру у Фейсбук розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, пише ІА АСС. Наразі керівництво ЧТУ отримало доручення запустити такий пробний маршрут.

«Всі ми знаємо, що на сьогоднішній день Чернівецька ОТГ включає у себе Чорнівку, Чернівці та Коровію, відповідно і тролейбусний маршрут, там де є змога, до Коровії треба продовжити. Це буде експериментальний маршрут. Маємо його запустити з місця, де завершується Головна, вниз спускаємося і аж до кінця до заправки. Потім тролейбус їде назад», – розповів Василь Продан.

На цій ділянці маршруту буде дві зупинки.

«Керівник тролейбусного управління має зробити декілька пробних рейсів і будемо спільно приймати рішення, як цей тролейбус на Коровію має рухатися», – сказав Продан.

Він додав, що маршрут планують запустити від села  Коровія до Соборної площі. Тролейбус рухатиметься з Коровії вулицею Головною, далі повертатиме на Комарова, а звідти – на Героїв Майдану і прямуватиме до Соборної площі.

Джерело: https://acc.cv.ua/