У Чернівцях 21 травня змінять рух тролейбусів та маршруток

У Чернівцях 21 травня змінять рух тролейбусів та маршруток

У Чернівцях під час проведення напівмарафону “Cross Hill” 21 травня 2017 з 8.00 до 12.30 буде припинено рух тролейбусів на маршрутах №1; 5; 6.

Змінять схему руху і автобуси: курсування автобусів на автобусних маршрутах №2; №23 “вул.Південно-Кільцева – Садгора” буде здійснюватися по вулицях Південно-Кільцевій, Героїв Майдану, проспекту Незалежності та Головній.

Курсування автобусів автобусних маршрутів №3; 4; 19 та 27 буде здійснюватися з вулиці Сторожинецької, 4.

Курсування автобусів на автобусних маршрутах №11, 12 “вул.Південно-Кільцева – кінотеатр “Чернівці” буде закорочено до проспекту Незалежності.

Курсування автобусів автобусного маршруту №6 буде здійснюватися з вулиці Київської.

Курсування автобусів на автобусних маршрутах №5; 9 та 29 буде здійснюватися через вулицю Головну.

Курсування автобусів Садгірського напрямку маршрутів №10; 10 А; 13; 15; 16; 17; 18; 21; 36, 37 буде здійснюватися з вулиці Головної,119 в районі міського військового комісаріату.

Курсування автобусів на автобусних маршрутах №24 та №8 буде здійснюватися з вулиці Шолом Алейхема,2, з зупинки громадського транспорту “вул. Шкільна”.

Об’їзд місця проведення заходів буде організовано по вулицях: Головній, в реверсному русі проспект Незалежності, Рівненській, Сторожинецькій, О.Кошового, Зарожанській та Київській. Виїзд приватного транспорту  з території периметру забігу буде організовано на перехресті вулиць Щербанюка та Героїв Майдану в сторону вулиці Марка Черемшини.

 

Джерело – https://pogliad.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.