Так створюються фейки на порожньому місці!

Так створюються фейки на порожньому місці!

Всі п’ять нових автобусів, придбані містом наприкінці минулого року, справні і невдовзі вийдуть на маршрут.
Цей “високопрофесійний” медійний ресурс вже не вперше подає інформацію про ЧТУ, як вони пишуть, зі своїх джерел. Що це за безіменні джерела – невідомо …
Радимо журналістам посилатися на достовірну інформацію і не вводити чернівчан своїми дописами в оману. На жаль, в жодному дописі вони не вказують, які саме джерела подають їм таку “достовірну” інформацію.
Вигадки на порожньому місці – так можна назвати кілька останніх повідомлень цього медіаресурсу, в яких вони згадують тролейбусне управління.
То автобуси несправні, а насправді придбані нові автобуси пройшли всю необхідну технічну перевірку. То в ЧТУ на керівні посади набрали нових людей, а насправді служби ЧТУ очолюють люди, які на підприємстві працюють роки.
А в додачу – вчорашній повністю видуманий сюжет про те, начебто керівництво ЧТУ влаштувало купання біля ополонки. Журналісти каналу “Чернівецький промінь” завітали в ЧТУ з метою, за їхніми словами, зробити сюжет про роботу ЧТУ. В результаті – вийшла новина про купання в ополонці, абсолютно не підтверджена жодними фактами.
Так працюють справжні “профі”. Не ставимо собі за мету коментувати кожен їхній допис.
Однак хочемо попросити чернівчан звертати увагу на те, що кожна новина повинна мати достовірне джерело походження!