Сімейні пари на одному маршруті.

Сімейні пари на одному маршруті.

15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї.

 

У ЧТУ  є більше 10-ти  сімейних пар, які разом працюють на одному тролейбусному маршруті: чоловік – водій, дружина – кондукторка, або навпаки.

Василь та Світлана Юрійчуки – одні з них. Спокійні, виважені та коректні у спілкуванні із пасажирами. Їх знають ті чернівчани, які користуються тролейбусом №1.

Василь Юрійчук працює у ЧТУ 30 років, дружина 25 років, а разом на одному маршруті вони вже 20 років. Кажуть, спільна робота лише поліпшила їхні сімейні стосунки. Василь працює водієм, Світлана – кондуктором.

  • Одна з переваг нашої спільної роботи, що зранку прокидаємося разом, – розповідає пан Василь. – Дружина на двох робить бутерброди. І день, і ніч ми поруч. Так, звісно, якщо пасажири тролейбуса чимось не задоволені, вони зразу ж всі претензії пред’являють кондуктору. Але скільки ми працюємо разом, не було ніяких серйозних конфліктів. Слава Богу, не доводилося йти заступатися за дружину.

Пані Світлана додає:

  • Ми разом з дому і разом додому. Єдине, коли ми окремо – чоловік ходить на футбол, я – ні. Кажуть, що коли чоловік та дружина завжди і всюди разом, вони починають набридати один одному. Але це не у нашому випадку. Те, що ми завжди разом,  навпаки, зміцнило нашу сім’ю.