Сергій Малюк із м. Суми працює слюсарем у ЧТУ.

Сергій Малюк із м. Суми працює слюсарем у ЧТУ.

“У вас гарні і добрі люди”.
Сергій Малюк із м. Суми вже тиждень працює слюсарем у ЧТУ.
Разом із родиною він виїхав із міста зеленим коридором. Бомбардування рідних Сум, жахливі наслідки обстрілів міста, кожен день в укритті – все це довелося їм пережити.
У тролейбусному управлінні Сергій Малюк працює слюсарем у цеху з ремонту рухомого складу. Він – слюсар 5-го розряду. Співробітники відгукуються про сумчанина як про висококласного спеціаліста і хорошу людину.
– Із Сум ми на власному авто їхали три доби,- розповідає пан Сергій. – Спочатку приїхали у Хмельницький, потім вирішили їхати у Чернівці. Ми перший раз у вашому місті. Спочатку ночували у Лужанах. А потім, коли я знайшов роботу у ЧТУ, переїхали у Чернівці. Живемо в одному із гуртожитків в місті, там чисто і охайно.
Сергій пройшов на підприємстві стажування, мав співбесіду з керівництвом. Каже, складнощів ніяких немає, адже роботу свою добре знає.
– Дуже гарні і добрі люди у вас, – додає пан Сергій.- Колектив хороший, підказують, допомагають. Словом, я радий, що мене тут так прийняли. Наш будинок у Сумах стоїть, але що буде завтра – ніхто не знає. Майже всі мої знайомі із Сум виїхали. Тому не будуємо плани, а просто живемо…