Робочі зустрічі із водіями та кондукторами ЧТУ  стануть постійними.

Робочі зустрічі із водіями та кондукторами ЧТУ стануть постійними.

Вони проводяться для того, аби працівники могли задавати запитання та озвучувати наявні проблеми і спільними зусиллями вирішувати їх.
Двічі на місяць з водіями та кондукторами проводяться спеціальні інструктажі. А тепер щомісяця відбуватимуться і робочі зустрічі.

У ЧТУ працює 106 водіїв та 104 кондукторів. Цього тижня відбуваються дві такі наради. Адже зібрати всіх разом не можливо, оскільки частина з них працює на лініях.
Водії та кондуктори сьогодні спілкувалися з начальником ЧТУ Володимиром Мунтяном та керівниками служб і відділів.

Обговорювали технічні питання: ремонт тролейбусів, придбання запчастин. До слова, зараз тролейбусне управління почало закуповувати якісніші мастила.
Йшлося про перехід водіїв на іншу систему оплати праці. Це питання турбувало всіх. Керівництво підтримало у цьому працівників. Зараз, у воєнний час, графік не може буде змінено. Однак після перемоги, це питання буде винесено на засідання профспілкового комітету ЧТУ.
Йшлося і про контроль здачі виручки, а саме – виконання її плану.

Кожен із присутніх водіїв та кондукторів також задавали конкретні питання, які стосувалися роботи саме їх тролейбуса та тролейбусного маршруту, на якому працюють.


Наприкінці зустрічі Володимир Мунтян звернувся до водіїв та кондукторів з проханням залишатися ввічливими і толерантними із пасажирами у цей непростий час, коли в нашому місті живе багато внутрішньо переміщених осіб.