Робоча нарада у цехах ЧТУ.

Робоча нарада у цехах ЧТУ.

Реконструкція мийки, оновлення витяжного обладнання у кузні, оснащення швейної майстерні та першочергові речі для бомбосховища, яке розташоване на території ЧТУ.
Ці та інші конкретні завдання отримали керівники структурних підрозділів тролейбусного управління. Володимир Мунтян, в.о. начальника ЧТУ провів сьогодні розширену робочу нараду на підприємстві.
Працювали у цехах з ремонту, були на складах, на мийці…
Також перевірили сховище, розташоване на території. Власними силами працівники зробили тут прибирання. Зараз важливо, аби тут були речі, які необхідні для сховища першочергово.
Щодо мийки, де щодня здійснюється миття тролейбусів, Володимир Мунтян зауважив, що тут необхідно зробити реконструкцію. Адже миття тролейбусів має бути якісним.
Потребує оснащення і швейна майстерня, де шиються оббивальники для сидінь тролейбуса. Працівниця майстерні розповіла, що є зараз необхідним.
Керівник ЧТУ та начальники структурних підрозділів у цехах та на складах перевірили, що із запасних частин є в наявності, а що необхідно придбати терміново.
У ЧТУ також працює кузня, завдання Володимира Георгійовича – відновити тут витяжне обладнання.
Всі отримані від керівника завдання мають бути виконанні впродовж місяця-півтори.
На завершення наради Володимир Мунтян додав, що у кожному приміщенні має бути чисто, працівники повинні за цим стежити. А вже невдовзі, за теплої погоди, відбудеться прибирання території підприємства.