Про переваги тролейбусів під час руху на дорогах.

Про переваги тролейбусів під час руху на дорогах.

Сьогодні на вул. Університетській через неправильно припарковане авто, зупинилося 6 тролейбусів і  не було можливості руху!  Виникли затори, довелося викликати поліцію, яка склала протокол і порушника було оштрафовано. Надалі просимо всіх водіїв поважати  учасників дорожнього руху та містян, які

 

Часто водії автівок не знають, або забувають, про переваги маршрутних транспортних засобів під час руху на дорогах. Коротко нагадаємо основні положення  із «Правил дорожнього руху».

 

-Водій, який повертає праворуч на дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, що відокремлена переривчастою лінією дорожньої розмітки, може виконувати поворот з цієї смуги.

 

-У таких місцях дозволяється також заїжджати на неї під час виїзду на дорогу і для посадки чи висадки пасажирів біля правого краю проїзної частини.

 

-Наближаючись до тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзній «кишені», водії інших транспортних засобів зобов’язані зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух.