Працюють у спеку, і в сильний дощ.

Працюють у спеку, і в сильний дощ.

#ЗалаштункамиЧТУ.

Дві аварії фактично одночасно зафіксували сьогодні на тролейбусних електролініях у Чернівцях. Електромонтери змокли до нитки, аби чернівчани не відчули дискомфорту і тролейбуси довго не простоювали.
Сьогодні, буквально за кілька хвилин до сильного дощу, диспетчеру служби енергозабезпечення ЧТУ надійшло повідомлення про дві аварії на електролініях.
На розі вулиць Руська-Фастівська під час руху тролейбуса обірвалися два електродроти і бокова розтяжка. Бригада контактно-кабельної мережі виїхала на місце аварії якраз, коли почався дощ. І електромонтери Микола Кранер та Ілля Костик під дощем усували причини аварії. Вони кажуть, за таких умов важко працювати, але навіть погода не може вплинути на їхню роботу. Ця бригада на місці аварії виїжджає спеціальною машиною, працівники – у спеціальній формі.
Аварія була ліквідована за майже годину, хоча часто такі роботи займають і до 2-3 годин часу. Як кажуть фахівці ЧТУ, аварії з обривами стаються рідко. Під час роботи бригади, тролейбусні лінії вздовж вул. Руської були знеструмлені.
Одразу після усунення причин аварії на вул. Руській, бригада виїхала на вул. Франка. Тут на тролейбусних лініях сталося коротке замикання і тролейбусам №1, 6, 8 теж довелося тимчасово стояти.
За інструкцією, електродиспетчер із власного пульта намагається відновити електропостачання. Коли не вдається, виявляти причину і усувати її виїжджає бригада контактно-кабельної мережі.
Як показав сьогоднішній день, бригада працює оперативно і робить все, аби пасажири довго не чекали тролейбусів.