Поки що тролейбуси вулицею Хотинською їздити не будуть

Поки що тролейбуси вулицею Хотинською їздити не будуть

Тут не лише перекрито частину вулиці Хотинської, а  й для безпечності робіт відключено електропостачання на тролейбусних лініях.

 

Щодня Чернівецьке тролейбусне управління отримує багато звернень від чернівчан. Вони стосуються незручностей, пов’язаних  з тим, що з 21-го квітня тролейбуси №5 курсуватимуть лише до Дріжджзаводу, а тролейбуси №11 не курсуватимуть взагалі.

Наразі запустити тролейбуси вулицею Хотинською не можливо. Тут проводяться ремонтні роботи на дорозі та місцями розрита проїжджа частина.Також тролейбусні лінії відключені від електропостачання – задля безпеки праці, адже техніка може зачепити електродроти.

  • Станом на зараз не можемо сказати, коли тролейбуси відновлять рух вулицею Хотинською, – каже Петро Продан, начальник ЧТУ. – Представники нашого тролейбусного управління щодня бувають на вулиці Хотинській, дивляться хід робіт. Щоб рухався тролейбус, необхідно, щоб дві дорожні полоси були відремонтовані. Реверсний рух не перебачений. Тому,  як  тільки  буде можливість відновити тролейбусний рух, це одразу буде зроблено і ми повідомимо чернівчан.

Зараз, у зв’язку  з тим, що протяжність тролейбусного маршруту №5  скоротилася,  натомість зменшився інтервал руху. На цьому рейсі працює така ж кількість тролейбусів, як зазвичай. Тролейбус №11 тимчасово перекинутий на тролейбусний маршрут №9.