«Пішла у військкомат і сказала: «Хочу служити!».

«Пішла у військкомат і сказала: «Хочу служити!».

Тетяна Джаловська – захисниця України, кондукторка ЧТУ, зараз працює на тролейбусному маршруті №2. Двічі служила за контрактом – у 2016-му та 2019-му роках – як зв’язківець.
14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць України. Цього року вперше, відповідно до підписаного Президентом України Закону, назва свята «День захисника України» змінюється на «День захисників і захисниць України».
☑️У Чернівецькому тролейбусному управлінні працює більше 10-ти захисників України , які воювали на Сході України. А також одна захисниця – Тетяна Джаловська. Сьогодні Тетяна якраз завершує свою зміну на тролейбусному маршруті, і завтра відзначатиме цей особливий для неї і всіх захисників та захисниць, день.
Вона каже, що зараз ставлення до жінок, які нарівні з чоловіками захищають свою країну, змінилося. Вже не почуєш, що це не жіноча справа.
✔️– Зараз більше жінок йдуть служити, – каже Тетяна Джаловська. – Порівняно з 2016-м роком, коли я пішла. Всі, хто мене знає, знають що за характером я – бойова. І тоді я розуміла, що мало жінок можуть піти воювати, тому пішла я. А ще побачила, як деякі чоловіки втікають від мобілізації…Я пішла у військкомат, підписала контракт і сказала: «Хочу служити».
✔️– Спочатку пройшли навчання на полігоні, а звідти потрапили у Красногорівку. Я служила у 8-му добровольчому батальйоні, це наша 10-а чернівецька бригада. Я була зв’язківцем, приймала і надсилала телефонограми. Тоді там був жах, гранати просто літали! Було дуже страшно. Це не можливо передати словами, що ти відчуваєш, коли бачиш, як стріляють у людину. А коли наші вороги прорвали лінію оборони, я сказала: «Так не буде!». Одягнулася відповідно і пішла оборонятися. І таке було у моєму житті…
У 2019-році Тетяна ще півроку служила за контрактом в одній із військових частин.
ЧТУ вітає своїх працівників, які захищали Україну на Сході, а також всіх захисників і захисниць, які тримають над нами мирне небо!