Перевіряють і пасажирів, і кондукторів.

Перевіряють і пасажирів, і кондукторів.

Вже кілька місяців у ЧТУ працюють інспектори з контролю пасажирських перевезень🚎

➡️І за цей час у роботі вдалося досягнути позитивних результатів. Більшість пасажирів завжди беруть і зберігають квиток за проїзд. А 70 відсотків кондукторів – це сумлінні і чесні працівники. З тими же із них, хто працював недобросовісно, вже розпрощалися. За останні два місяці, за результатами перевірки інспекторів, двох кондукторів було звільнено.

✔️✔️Як працюють інспектори э контролю пасажирських перевезень і які результати їх перевірки – розповімо трішки детальніше
Отож, щодня інспектори (а їх працює кілька), із самого ранку розпочинають контроль на маршрутах.
☑️- Вже знаємо, скажемо так, на кого в першу чергу звернути увагу, це ті кондуктори, на яких надходить найбільше скарг,- розповідає інспектор Андрій Подлубний.

Інспектори з контролю пасажирських перевезень перевіряють усі тролейбусні маршрути, а також автобусні: номер 8, 15, 29. Інспектори обов’язково мають показати свої посвідчення.

Чернівчани можуть запитати, чому ЧТУ ретельно перевіряє кондукторів? Тому що деякі з них продають пасажирам фальшиві квитки.
☑️- Перевіряємо обліковий аркуш, номери квитків, рахуємо різницю по обліковому аркушу, рахуємо кошти, – пояснює інспектор. – Якщо все співпадає – значить немає порушення фінансової дисципліни, якщо ні – складаємо на кондуктора акт. Якщо виявляємо у кондуктора надлишкові кошти, це значить, що він не видавав пасажирам квитки. В такому випадку, ми на цю суму відриваємо квитки.

З пасажирами інспектори також ведуть роз’яснювальну роботу щодо того, чому важливо брати квиток і зберігати до кінця поїздки.
☑️- Більшість пасажирів, треба відзначити, адекватно і спокійно реагує на наші перевірки, – додає інспектор.
Серед тих порушень, які фіксують інспектори – недійсні і фальшиві посвідчення у пасажирів ( їх інспектори вилучають), видача пасажирам погашених квитків…


☑️- Зараз можна сказати впевнено, що 70 відсотків наших кондукторів – це порядні люди, які дотримуються фінансової дисципліни,- каже інспектор Андрій Подлубний. – А є певний відсоток кондукторів, які встановлюють свої незрозумілі правила, пасажири скаржаться на них. Тому наша мета – щоб всі кондуктори працювали відповідально.