Пасажирський квиток: чому він такий важливий.

Пасажирський квиток: чому він такий важливий.

📌Уже кілька місяців у ЧТУ працюють інспектори з контролю пасажирських перевезень.
Наявність квитка за проїзд у тролейбусі – здавалося б, дрібниця. І не всі пасажири приділяють цьому належну увагу. І даремно. Адже у наш час – час воєнного стану , беручи квиток, ви:
✔️відповідально дотримуєтеся закону;
✔️допомагаєте ЧТУ обліковувати пасажиропотік і тим самим наповнювати місцевий бюджет;
✔️ви уникаєте штрафів і в разі непередбачуваних обставин чи ситуацій, квиток є єдиним підтвердженням, що ви дійсно їхали саме у цьому тролейбусі.

– Хочемо зосередити увагу пасажирів чернівецьких тролейбусів на тому, які права і обов’язки мають контролери. Адже інспектори з контролю пасажирських перевезень ЧТУ працюють на тролейбусних маршрутах щодень, – зауважує Петро Лисак, в.о. начальника ЧТУ.- Інспектори перевіряють як пасажирів, так і кондуктора та водія тролейбуса.

Отож.
➡️Перевірити наявність квитка у пасажирів інспектори можуть під час руху на маршруті, під час зупинки за розкладом або на зупинці спеціально для контролю;
➡️Перевіряти квитки можуть вибірково або ж одразу у всіх пасажирів;
➡️Інспектор може вилучити у пасажира недійсні, протерміновані або підроблені документи для проїзду;
➡️Контролер може користуватися нагрудною камерою, наприклад, під час конфліктних ситуацій;
➡️У разі злісної непокори, якою вважають відмову сплатити штраф, показати проїзний, квиток або документи, що посвідчують право пільгового чи безкоштовного проїзду, інспектор може висадити порушника на найближчій зупинці, щоб скласти штраф або викликати поліцію.
➡️У кондуктора інспектор перевіряє облік та продаж квитків, здійснює перевірку квитків на справжність. Як ми повідомляли раніше, взимку в одного із кондукторів було виявлено підроблені квитки. Чи був випадок, що кондуктор видавав квитки, які були списані.
Тому просимо всіх пасажирів оплачувати проїзд та зберігати квиток. Обов’язок кондуктора – видати квиток після оплати.

Адже якщо квитки не видаються, гроші не потрапляють до каси. А отже, в місцевий бюджет.
Вам, мабуть, не раз доводилося спостерігати таку картину, коли пасажир не бере квиток, і кондуктор каже йому “Дякую”. Саме в таких випадках пасажири стають співучасниками корупції.