ПАМ’ЯТКА

З метою безперервної роботи підприємств, установ, організацій, що забезпечують життєдіяльність міста, доставлення працівників закладів охорони здоров’я, органів державної влади та місцевого самоврядування до місця роботи (служби) з 19.03.2020р. на тролейбусний маршрутах міста курсують тролейбуси №2,3,8,9,11 (маршрут «Дріжзавод – Садгора»).

Право на проїзд в тролейбусах мають виключно працівники підприємств, установ та організацій, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста, в тому числі працівники закладів охорони здоров’я, аптек, працівники державних органів та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, засобів масової інформації.

Для проїзду в тролейбусі необхідно мати при собі посвідчення та/або інший документ, що підтверджує місце роботи (служби), спеціальний проїзний квиток та ОБОВ’ЯЗКОВО бути в масці.

Вартість проїзду – 5 грн.

Тролейбуси курсуватимуть  з 7.00 год. до 09.00 год. та з 19.00 год. до 22.00 год.

Рух громадського транспорту для інших категорій громадян в умовах надзвичайної ситуації тимчасово призупинений.

За порушення правил щодо карантину передбачено штраф:

на громадян 17000 -34000 грн.,

на посадових осіб 34000-170000 грн.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій не комунальної форми власності.

Для одержання відповідних посвідчень, що дають право на проїзд в службових тролейбусах, Вам необхідно звернутися з відповідним листом до міської ради (площа Центральна,1, [email protected] ), зазначивши необхідну кількість посвідчень.