Оплата за проїзд – тільки за допомогою валідатора.

Оплата за проїзд – тільки за допомогою валідатора.

Сьогодні у тролейбусному маршруті №4 експериментальний день. За проїзд пасажири розраховуються тільки за допомогою валідатора.

 

 

Так ЧТУ заохочує пасажирів поступово переходити на електронний розрахунок.  Для самого підприємства система валідаторів дає змогу контролювати пасажиропотік та обліковувати кошти. А для людей – це зручність, впевненість у тому, що кошти йдуть саме на рахунок підприємства.

На тролейбусному маршруті №4 використовуються сьогодні в основному мобільні валідатори, або ж переносні – ті, які є у кондуктора. Кондуктор сьогодні не має звичайних квитків. Пасажири розраховується банківською карткою або через телефон. В такому разі ціна квитка на гривню менше – 4 грн. Або ж готівкою, у системі запрограмовано, чи це дорослий квиток, студентський, дитячий чи пільговий, кондуктор натискає відповідну кнопку і пасажир отримує квиток.

Кондуктори кажуть, чернівчани реагують на нововведення нормально. І додають, що з кожним разом все більше пасажирів, які заходячи у тролейбус, запитують, чи є електронна оплата.

Нагадаємо, кожен  тролейбусний маршрут  у Чернівцях  забезпечений валідаторами.

Є 60 мобільних і 67 стаціонарних валідаторів. Мобільний валідатор – це  переносний, який знаходиться у кондуктора. Стаціонарний  –  встановлено на поручні у тролейбусі.