На місці нічної аварії тролейбусних ліній немає.

На місці нічної аварії тролейбусних ліній немає.

У Чернівцях на розі вулиць Б. Хмельницького та М. Горького відбулось коротке замикання електромережі чернівецького РЕМу.

 

 

Як вже відомо, вночі  у центрі Чернівців загорілись лінії електромережі. У соцмеражах з’явилася інформація, що відбулося  замикання на тролейбусних лініях.

Пошкодження – коротке замикання кабельних мереж –  відбулося на перехресті вулиць  Б. Хмельницького і М. Горького. До контактної мережі тролейбусної лінії – до вулиці Університетської, метрів 300 відстані, і до вул. Головної – стільки ж.  А це означає, що у місці аварії тролейбусних ліній немає.

  • Дописувачі у соцмережах помилилися, це не мережі тролейбусного управління. Це мережі міського РЕМу, – каже Іван Іванічек,  головний енергетик служби енергогосподарства КП «Чернівецьке тролейбусне управління». – Люди навіть телефонували нам. Це було в той момент, коли наш представник від ЧТУ виїжджав на місце аварії і вдалося все детально з’ясувати. Також хочу додати. Так, на вулиці Б. Хмельницького змонтовані опори контактної мережі, які у майбутньому використовуватимуться для запуску тролейбусів по вул. Б Хмельницького. І це, ймовірно, ввело в обману чернівчан, люди подумали, що якщо є тролейбусні опори, то є і тролейбусні лінії.

Зараз працівники чернівецького РЕМу ремонтують пошкоджені мережі, які горіли цієї ночі, і відновлюють мережу.