Допомагали всі: і водій з кондуктором, і пасажири.

Допомагали всі: і водій з кондуктором, і пасажири.

Чернівчанка розповіла, як стала свідком неприємної ситуації, де всі проявили людяність.

Пасажиру у тролейбусі стало зле. І чоловікові допомагали всі: і  водій з кондуктором, і пасажири. Приємно читати добрі слова про людей, які працюють у ЧТУ! Хоч це і є, як пише дописувачка, їхня робота.

 

«Їдучи сьогодні додому, стала свідком ніби й неприємної ситуації, бо чоловік в тролейбусі втратив свідомість та впав, розбивши голову, але на душі якось стало спокійно від того, що в нас чудові та чуйні люди, які завжди готові допомогти», – написала 7 травня ввечері у себе на Фейсбук-сторінці чернівчанка Христина Помогаєва.

«Маю надію, що з цим чоловіком все буде гаразд!

Але я не про це…точніше не тільки про це! Я була приємно вражена пасажирами, які одразу згуртувалися – знайшлася і вода,  і пластир, і вата, і валідол, і корвалмент!

Окремо хочу сказати – величезне ДЯКУЮ команді водія та кондуктора тролейбуса 274. Спільно з пасажирами вони надали першу допомогу, винесли чоловіка на свіже повітря, викликали та дочекалися бригаду швидкої.

Так, я впевнена, що більшість скаже, що це ж “їхня робота”, але давайте будемо людьми і будемо помічати не тільки “провтики”, але й  дійсно хороші вчинки!».

(Фото зі сторінки дописувачки).