Чернівці – єдине місто, де на Дневі вуличної музики буде мобільна сцена – арт-тролейбус

Чернівці – єдине місто, де на Дневі вуличної музики буде мобільна сцена – арт-тролейбус

У Чернівцях триває підготовка до Дня вуличної музики. Цього разу організатори вирішили внести до цього свята щось нове – розфарбувати тролейбус, який стане мобільною сценою для музикантів.

Щоб перетворити громадський транспорт на цікаву локацію, було залучено художників зі Львова та Івано-Франківська, які приїхали до Чернівців на запрошення організаторів. «Ми вирішили зробити якісь такі приємні ілюстрації з персонажами, щоб людям було цікаво. Цим самим хочемо показати, що сам фестиваль є яскравим, що він пробуджує людей до активності», – каже художник з Івано-Франківська Віталій Грех.

Художник зазначив, щоб розфарбувати такий тролейбус, необхідно більше двох балончиків фарби та близько двох днів роботи.

Окрім того, що арт-тролейбус привертатиме увагу місцевим мешканців, він ще й слугуватиме мобільною сценою, звідки буде чути електронну музику. До того, в салоні транспортного засобу буде розміщена спеціальна апаратура, зокрема ді-джейський пульт. Як розповідає одна із організаторок Дня вуличної музики у Чернівцях Світлана Приказка, він буде їздити за спеціальним маршрутом, який складатиметься з 11 зупинок, що віддаленні від центру міста, де знаходитимуться основні сцени. До прикладу, вул. Південно-Кільцевою, Комарова, р-н «Гравітону» тощо. «Тролейбус нам дали не найстаріший, тому це не те, що потім стоятиме десь в тролейбусному Депо і покриватися пилом. Ми сподіваємося, що він буде їздити своїм маршрутом, як і раніше», – сказала Світлана Приказка.

Возитиме людей у розфарбованому та музичному транспорті працівник чернівецького тролейбусного Депо Олег Бурдей. Чоловік каже, що 35 років є водієм тролейбусів, однак такого ще не бачив. Зізнається, що йому подобається ідея молодих активістів, і впевнений, що кожному чернівчанину і самим учасникам Дня вуличної музики буде приємно бачити та їздити в подібному громадському транспорті.

Як додав співорганізатор Дня вуличної музики у Чернівцях Сергій Кушнір, у день свята музики цей тролейбус курсуватиме з 16 по 22 год. «Наразі це єдиний тролейбус до Дня вуличної музики в Україні», – поділився організатор.

До того Сергій Кушнір додав, що можливо, у подальшому будуть створюватись подібні тролейбуси.

Нагадаємо, цієї суботи, 21 травня, втретє пройде День вуличної музики у Чернівцях. Кожен меломан зможе знайти свій жанр музики, адже в центральній частині міста буде розміщено 6 сцен, на кожній з який лунатиме «своя» музика, починаючи від року, закінчуючи джазом та класикою.