Чернівці мають намір придбати 6 нових тролейбусів

Чернівці мають намір придбати 6 нових тролейбусів

Комунальне підприємство “Чернівецьке тролейбусне управління ” оголосило тендер на закупівлю до кінця поточного року шести низькопідлогових тролейбусів великої місткості на очікувану суму 33 млн грн.

Зазначається, що згідно з виставленими умовами, тролейбуси довжиною від 11,3 до 12,5 метрів повинні бути виготовлені не раніше 2017 року, пасажиромісткість повинна складати не менше 90 осіб (в тому числі має бути 24 місця для сидіння). Гарантійний термін експлуатації – не менше 18 місяців або 100 тис км пробігу.

Пропозиції учасників тендеру приймаються до 20 вересня, аукціон запланований на 26 жовтня. Термін поставки техніки – до 25 грудня, пише “Молодий буковинець”.

Нагадаємо, 18 серпня Чернівецьке тролейбусне управління оголосило тендер на придбання 13 вживаних тролейбусів, які експлуатувалися в країнах ЄС, на очікувану суму 16 млн гривень. Аукціон запланований на 24 жовтня.

Як відомо, тролейбусний парк Чернівців переважно складається з тролейбусів Skoda 14Тr, також експлуатуються тролейбуси ЛАЗ. Чернівецька міськрада у травні 2016 року повідомила про підписання угоди про наміри з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) про надання Чернівцям кредиту на реалізацію проекту поліпшення інфраструктури міського громадського транспорту – закупівлі 40 нових тролейбусів, супутнього обладнання та модернізації тягових підстанцій і контактної мережі. Проте депутати міськради відмовились підтримати реалізацію цього проекту.

Джерело –  www.0372.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.