Чернівецьке тролейбусне управління отримало п’ять нових сучасних автобусів.

Чернівецьке тролейбусне управління отримало п’ять нових сучасних автобусів.

Їх придбало місто, в рамках «Програми розвитку пасажирського транспорту Чернівецької міської територіальної громади на 2021- 2023 роки». Вже у другій половині січня вони вийдуть на 9-й маршрут.
За цією програмою, ЧТУ отримає ще 35 нових автобусів. Вчора ввечері п’ять автобусів моделі “Ataman” від АТ “Черкаський завод” приїхали у Чернівці. Сьогодні журналістам їх презентували міський голова Роман Клічук, його заступник Ігор Крохмаль та в.о. начальника ЧТУ Андрій Долгий.
Роман Клічук зауважив, що розвиток комунального громадського транспорту – один з найпріоритетніших напрямів міської влади.
Ігор Крохмаль, заступник міського голови, розповів, що ціна кожного автобуса – 2 млн. 300 тисяч грн. І додав, що на черзі – реалізація всієї Програми розвитку пасажирського транспорту у Чернівцях і придбання ще 35 автобусів.
Автобуси «Ataman А092H6», що їх зараз отримало ЧТУ – сучасні та якісні. Автобуси цієї моделі випускають у Черкасах вже 5 років.
– Нові автобуси обладнані системою валідації, автоматичного підрахунку пасажиропотоку, в автобусі є три відеокамери. Автобус може перевозити 52 пасажири, – розповів Андрій Долгий. – Є можливість заїзду людей на візках, завдяки відкидному трампу з можливістю гідравлічного підняття корпусу.
Зараз відбувається оформлення всією необхідної документації. А вже у другій половині січня тролейбуси вийдуть на 9-й маршрут: Гравітон – Соборна площа, на якому також працюють тролейбуси №9. Технічні спеціалісти ЧТУ оглянули автобуси.
Довідково.
Автобуси класу «Ataman А092H6» мають високоякісно зроблені раму, ходову частину, несучі частини кузова. Рама підсилена, має високий рівень заводської антикорозійної обробки. Ефективна гальмівна система.
Електромережа (устаткування) адаптована до підключення валідаторів, приладів GPS- моніторингу, приладів моніторингу пасажиропотоку, внутрішньої відеокамери чи реєстратора. Оснащений зовнішніми електронними інформативними табло.