Більше 200 тисяч гривень працівники ЧТУ перерахували українській армії.

Більше 200 тисяч гривень працівники ЧТУ перерахували українській армії.

Кожен віддав свій одноденний заробіток нашим захисникам.

У ЧТУ працює більше 400 людей. Ініціативу допомогти українській армії підтримали всі, ніхто не відмовився. Збройним силам України підприємством перераховано 212 тис. 875 грн.

– Війна триває вже майже два місяці, але ми не маємо втомлюватися допомагати нашим захисникам, – каже Володимир Мунтян Володимир Мунтян, начальник ЧТУ – Ми пам’ятаємо, як у перші дні війни нам повідомляли про мільйони і мільйони, які люди перераховували для української армії. Допомагати нашим захисникам ми маємо доти, доки не закінчиться війна. Тому я звернувся до наших працівників, це була лише пропозиція, щоби кожен віддав на українську армію свій одноденний заробіток. Ніхто нікого не змушував. Але не відмовилася жодна людина.

Кожен працівник підприємства виявив власне бажання провести утримання належних сум заробітної плати на потреби Збройних сил України. А це в середньому 300-400 гривень з кожної людини.

Допомагаймо українській армії! Україна тримається на її плечах! І завдяки нашим воїнам російський ворог не має жодного шансу!
(Фото із офіційної Фейсбук-сторінки Головнокомандувача ЗСУ).