Аудит у ЧТУ: зареєстровано три кримінальні провадження.

Аудит у ЧТУ: зареєстровано три кримінальні провадження.

Наразі  аудит у Чернівецькому тролейбусному управлінні триває.

За результатами проведеного аудиту зареєстровано три кримінальних провадження за виявленими підозрами у злочинах. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив Ігор Крохмаль, заступник Чернівецького міського голови.

І  хоча аудит ще триває,  вже виявлено ряд  зловживань, які мали місце в “збитковому” тролейбусному управлінні. Завдяки задекларованій позиції міської влади та нового керівництваа ЧТУ, всі порушення оприлюднюватимуться.

  • Зокрема, встановлені факти здачі в оренду комерційним структурам майна ЧТУ. Але при цьому всі комунальні витрати та електроенергія оплачувалась самим тролейбусним управлінням, тобто коштами громади. Сума завданих матеріальних збитків склала майже 65 тисяч гривень, – написав Ігор Крохмаль.

Заступник міського голови також зазначає:

Встановлено і те, що впродовж декількох останніх років адміністрацією ЧТУ та одним із приватних підприємців складались фіктивні акти виконаних робіт на замовлені ЧТУ технічні послуги, але насправді такі роботи не виконувались. Сума привласнених коштів перевищує 117 тисяч гривень. Виявлений також факт безпідставного нарахування і виплати майже 94 тисячі гривень зарплати людині, яка насправді не працювала на підприємстві.

Такі перші висновки аудиту, який на підприємстві продовжується.

  • Керівництво міста та нові очільники комунальних підприємств будуть продовжувати роботу для цільового використання коштів комунальних підприємств, які фактично є коштами громади. А також притягнення до кримінальної відповідальності людей, які зловживаннями та крадіжками призвели до збитковості комунальних підприємств та їх неефективної роботи, – зауважив Ігор Крохмаль. –     Рухаємось до основної цілі – «Чернівці – територія без корупції».