1-го листопада, тролейбуси маршруту №8 курсуватимуть без кондукторів.

1-го листопада, тролейбуси маршруту №8 курсуватимуть без кондукторів.

Оплата за проїзд здійснюватиметься через водія та за допомогою валідатора.
ЧТУ вперше проведе такий експеримент, аби поступово пасажири звикали до того, що майбутнє громадського транспорту – це відсутність кондукторів. А також це заохочення людей до електронної оплати і наближення до європейських стандартів.
Отож, у понеділок, 1-го листопада, тролейбуси маршруту №8 їздитимуть без кондукторів. Заходячи у тролейбус, пасажир оплачує проїзд водієві. Або ж здійснює електронну оплату за допомогою валідатора. У тролейбусах наявні валідатори: стаціонарні чи мобільні (останні знаходитимуться у водія). Нагадаємо, що оплата за допомогою валідатора – це і зручно, і економно, бо квиток вартує не 5 а 4 грн.
Оплативши проїзд, пасажир повинен зберігати квиток до кінця поїздки, інакше, у випадку перевірки, отримає штраф. Перевірку у тролейбусах №8 у понеділок здійснюватимуть інспектори контролю пасажирських перевезень ЧТУ.
Вся ця інформація озвучуватиметься у всіх тролейбусах №8.
Нагадуємо, за безквитковий проїзд передбачено адміністративну відповідальність за ст.135 Кодексу України про адміністративні правопорушення! Щодо міського транспорту — це штраф у двадцятикратному розмірі від вартості проїзду.