Порядок та нормативно-правові акти, на основі яких утворюються тарифи на послуги комунального (дочірнього) підприємства

Рішенням Чернівецької міської ради №535/27 від 13.09.2022 року встановлено тарифи для комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті. Зокрема,

  • граничний розмір вартості проїзду за 1 поїздку у міському електричному транспорті на території Чернівецької міської територіальної громади (тролейбус) – 10,00 грн.
  • вартість проїзду у міському електричному транспорті (тролейбусах) на території ЧМТГ для студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та учнів професійно-технічних навчальних закладів, у розмірі 5,00 грн. за 1 поїздку на період навчального року.

Рішенням Чернівецької міської ради №458/24 від 09.08.2022 року встановлено тарифи на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування. Зокрема,

  • тариф на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті в межах території Чернівецької міської територіальної громади – 14 грн.
  • вартість проїзду для учнів закладів загальної середньої освіти на період навчального року, крім вихідних та святкових днів встановлено тариф у розмірі 7,00 грн. за 1 поїздку.

Розмір плати за інші послуги, що надаються КП «Чернівецьке тролейбусне управління» визначається на підставі чинного законодавства або ж на підставі калькуляції, що розробляється економічним відділом та затверджується наказом начальником підприємства.