ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ У ІV КВАРТАЛІ 2020 РОКУ

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІV кварталі 2020 року. В конкурсі взяли участь 22 експлуатаційних підприємства.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце:  а) ЛКП «Львівелектротранс»

керівник підприємства Свищо Андрій Михайлович;

голова профкому          Гайдар Ігор Васильович;

б) КП «Одесміськелектротранс»

в.о. керівника підприємства Колесниченко Наталія Володимирівна;

голова  профкому                  Новіков Валерій Симонович;

Друге місце     а) КП «Вінницька транспортна компанія»

керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

б) КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР 

керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

голова профкому          Воліна Олена Василівна;

Третє  місце:

а) КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

                                  керівник підприємства Нечуйвітер Андрій Володимирович;

голова профкому          Корнійчук Сергій Святославович

 б) ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

              Серед підприємств другої групи:

Перше  місце:     КП «Кременчуцьке тролейбусне управління ім. Л.Я. Левітана»

керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

голова профкому          Дитюк Ірина Ізяславна;

Друге місце:   

 а) КП «Рівнеелектроавтотранс»

                              керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

голова профкому          Кушнірук Валентина Іванівна;

  б) КП «Чернівецьке тролейбусне управління»

                              керівника підприємства Продан Петро Дмитрович;

голова профкому            Дєдул Ірина Сергіївна;

Третє  місце:  

а) КП «Луцьке підприємство електротранспорту»

                               керівник підприємства Пуц Володимир Васильович;

голова профкому          Герасимюк Віталій Олександрович;

б) КП «Миколаївелектротранс»

керівник підприємства Євтушенко Володимир Вікторович;

голова профкому         Войтенко Артур Вікторович;

                            Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце:   КП «Бахмутелектротранс»

керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

голова профкому          Гончаров Василь Миколайович;

Друге місце:  

а) КП «Електротранс» міської ради м. Кропивницького

керівник підприємства Луценко Олександр Володимирович;

голова профкому          Готішан Віталій Георгійович;

 б) МКП «Херсонелектротранс»

керівник підприємства Житченко Ігор Володимирович;

голова профкому          Шубін Костянтин Сергійович.

Третє місце:   

 а) КП «Конотопське трамвайне управління»

керівник підприємства Хоменко Григорій Григорович;

голова профкому          Левченко Олена Вікторівна;

б) КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Літвіненко Андрій Петрович;

голова профкому          Ягодка Майя Олександрівна.

 

 

 

Джерело: https://www.korpmet.org.ua