Транспортна картка – Загальна

Де придбати транспортну картку “Загальна” ?

Придбати транспортну картку можна  у водіїв та контролерів на маршрутах. Продаж здійснюється також у мережевих торговельних точках міста: “Нива”, “Тайстра”, “Класік”, “Соціальний №1”, “Світанок”, кіоски “Молодий буковинець”, кав’ярні “Adena” та “Bacara”, пекарнях&кондитерських “NikoNova”.


Яка вартість транспортної картки “Загальна”?

Вартість транспортної картки – 200 гривень, яка вже поповнена на 170 гривень.   Відтак просто придбайте її та одразу ж користуйтеся у комунальному транспорті. При кожній поїздці потрібно транспортну картку валідувати. На екрані валідатора висвітлиться, що проїзд оплачено і який залишок коштів по картці. 


Як поповнювати транспортну картку?

Поповнити транспортну картку можна на сайті easypay.ua, в застосунку та терміналі EasyPay. Також доступним є поповнення транспортних карток у застосунку Приват24, терміналах та касах відділень ПриватБанк. Платіж проводиться на будь-яку суму та без комісії.


 Де діє транспортна картка?

Транспортна картка “Загальна” діє на всі тролейбуси та комунальні автобуси №: 1,5,6,7,8,9,15,23,29.


Який термін дії транспортної картки?

Вона безстрокова, а тому є багаторазовою у використанні. 


Чи буде введено практику тижневий/місячний/річний проїзний?

Використовувати транспортну картку “Загальна” можна в режимі тривалої дії, тобто без обмежень у кількості поїздок. Для цього потрібно буде тільки поповнювати баланс картки.