ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ У ІV КВАРТАЛІ 2019 РОКУ

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІV кварталі 2019 року. В конкурсі взяли участь 22 експлуатаційних підприємства.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце:

а) КП «Вінницька транспортна компанія»

керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

б) КП «Одесміськелектротранс»

в.о. керівника підприємства Колесниченко Наталія Володимирівна;

голова  профкому                  Новіков Валерій Симонович;

Друге місце:   

 а) КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Нечуйвітер Андрій Володимирович;

голова профкому          Назарук Ольга Петрівна;

б) ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

Третє  місце:  

а) КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР 

керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

голова профкому          Воліна Олена Василівна;

б) Львівське КП «Львівелектротранс»

в.о. керівника підприємства Свищо Андрій Михайлович;

голова профкому          Гайдар Ігор Васильович

              Серед підприємств другої групи:

Перше  місце:

а) КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» ім. Л.Я. Левітана

керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

голова профкому          Дитюк Ірина Ізяславна;

б)  КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

голова профкому           Кушнірук Валентина Іванівна;

Друге місце:     

КП «Луцьке підприємство електротранспорту»

керівник підприємства Пуц Володимир Васильович;

голова профкому          Герасимюк Віталій Олександрович;

Третє  місце:     

а)  КП «Чернівецьке тролейбусне управління»

т.в.о. керівника підприємства Олексюк Михайло Георгійович;

голова профкому          Дєдул Ірина Сергіївна;

б)  Хмельницьке КП «Електротранс»

керівник підприємства Паламарчук  Віктор  Анатолійович;

голова профкому           Глазюк Анатолій Прокопович;

                            Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце:

а) КП «Бахмутелектротранс»

керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

голова профкому          Гончаров Василь Миколайович;

б) КП «Словянське тролейбусне управління» СМР

керівник підприємства Іванченко Сергій Іванович;

голова профкому          Різник Григорій Петрович;

Друге місце: 

а) КП «Конотопське трамвайне управління»

керівник підприємства Хоменко Григорій Григорович;

голова профкому         Кузько Наталія Петрівна;

б) МКП «Херсонелектротранс»

керівник підприємства Устинов Єгор Олександрович;

голова профкому          Шубін Костянтин Сергійович;

Третє місце:     

КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

в.о. керівника підприємства  Літвіненко Андрій Петрович;

голова профкому                  Ягодка Майя Олександрівна.