ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ У ІІ КВАРТАЛІ 2019 РОКУ

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІІ кварталі 2019 року. В конкурсі взяли участь 22 експлуатаційних підприємства.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце: а) КП «Вінницька транспортна компанія»

керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

б) КП «Одесміськелектротранс»

керівник підприємства Жеман Дмитро Олександрович;

голова  профкому         Новіков Валерій Симонович;

Друге місце:    а) КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Демчик Євгеній Олександрович;

голова профкому           Котенко Олег Васильович;

б) ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

Третє  місце: КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради

керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

голова профкому          Воліна Олена Василівна;

Серед підприємств другої групи:

Перше  місце: а) КП «Кременчуцьке тролейбусне управління»

керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

голова профкому          Дитюк Ірина Ізяславна;

б)  КП «Чернівецьке тролейбусне управління»

в.о. керівника підприємства Олексюк Михайло Георгійович;

голова профкому                   Дєдул Ірина Сергіївна;

Друге місце:  а) КП «Луцьке підприємство електротранспорту»

керівник підприємства Пуц Володимир Васильович;

голова профкому          Герасимюк Віталій Олександрович;

б) КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради

керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

голова профкому           Кушнірук Валентина Іванівна;

Третє  місце:     КП Миколаївської міської ради «Миколаївелектротранс»

керівник підприємства Євтушенко Володимир Вікторович;

голова профкому          Жура Євгенія Вікторовна;

Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце:   КП «Бахмутелектротранс»

керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

голова профкому          Гончаров Василь Миколайович;

Друге місце:  а) КП «Словянське тролейбусне управління»

керівник підприємства Іванченко Сергій Васильович;

голова профкому          Різник Григорій Павлович.

б) МКП «Херсонелектротранс»

керівник підприємства Устинов Єгор Олександрович;

голова профкому           Шубін Костянтин Сергійович;

Третє місце:    КП «Електротранс» міської ради Кропивницького

керівник підприємства Луценко Олександр Володимирович;

голова профкому          Готішан Віталій Георгійович.