ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ У І КВАРТАЛІ 2020 РОКУ

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у І кварталі 2020 року. В конкурсі взяли участь 21 експлуатаційне підприємство.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце: а) КП «Вінницька транспортна компанія»

керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

б) КП «Одесміськелектротранс»

в.о. керівника підприємства Колесниченко Наталія Володимирівна;

голова  профкому                  Новіков Валерій Симонович;

Друге місце:    а) КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР 

керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

голова профкому          Воліна Олена Василівна;

б) КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Нечуйвітер Андрій Володимирович;

голова профкому          Назарук Ольга Петрівна;

Третє  місце:    ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

 

              Серед підприємств другої групи:

Перше  місце:     КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» ім. Л.Я. Левітана

керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

голова профкому          Дитюк Ірина Ізяславна;

Друге місце:     а) КП «Луцьке підприємство електротранспорту»

                              керівник підприємства Пуц Володимир Васильович;

голова профкому          Герасимюк Віталій Олександрович;

б) КП «Чернівецьке тролейбусне управління»

                           т.в.о. керівника підприємства Олексюк Михайло Георгійович;

голова профкому          Дєдул Ірина Сергіївна;

Третє  місце:      а) КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

голова профкому           Кушнірук Валентина Іванівна;

                              б)  Хмельницьке КП «Електротранс»

керівник підприємства Паламарчук  Віктор  Анатолійович;

голова профкому           Глазюк Анатолій Прокопович;

                            Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце:   а) КП «Бахмутелектротранс»

керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

голова профкому          Гончаров Василь Миколайович;

б) КП «Словянське тролейбусне управління» СМР

                               керівник підприємства Іванченко Сергій Іванович;

голова профкому          Різник Григорій Петрович;

Друге місце:  а) КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства        Літвіненко Андрій Петрович;

голова профкому                  Ягодка Майя Олександрівна;

б) МКП «Херсонелектротранс»

керівник підприємства Устинов Єгор Олександрович;

голова профкому          Шубін Костянтин Сергійович;

Третє місце:      КП «Електротранс» міської ради м. Кропивницького

керівник підприємства Луценко Олександр Володимирович;

голова профкому          Готішан Віталій Георгійович;

 

 

Джерело: https://www.korpmet.org.ua/